0
NEW YEAR

Цукерки в коробках

Цукерки  Chocolateria 194г

Асорті з восьми видів цукерок в преміальній коробці: молочно-помадні; горіхово кремові; імбирно-помадні; темний трюфель; білий трюфель; молочне пралін..

109.16 грн

Цукерки Assortment Elegant milk chocolate

Асорті цукерок в молочному шоколаді з начинками: вишневий трюфель, какао-крем, вершкова помадка, горіховий крем...

59.73 грн

Цукерки Chocolateria 256г

Асорті з восьми видів цукерок в преміальній коробці: молочно-помадні; горіхово кремові; імбирно-помадні; темний трюфель; білий трюфель; молочне пралін..

160.91 грн

Цукерки Assortment classic Dark chocolat

Асорті  цукерок у чорному шоколаді з начинками: крем-брюле, темне праліне з насиченим шоколадним смаком, ніжне праліне з насиченим горіховим см..

59.73 грн

Цукерки Сompliment Dark chocolate 145г

Асорті цукерок в чорному шоколаді з начинками: крем-волоський горіх, трюфель-манго, крем-печене яблуко і трюфель-яєчний лікер..

59.73 грн

Цукерки Moments з цілим фундуком 116г

Витончена класична купольна цукерка в тонкому молочно-шоколадному корпусі, з ніжною горіхово-кремовою начинкою та цілим фундуком..

46.20 грн

Цукерки Вишня з вишневим лікером 155г

Цукерки в чорному шоколаді з вишневим лікером та цілою вишнею без кісточок..

46.20 грн

Цукерки Стріла Подільська 200г

Цукерки Стріла Подільська в шоколадній глазурі з начинкою з додаванням згущеного  молока, какао та бренді. Завдяки особливій конусній формі, рідк..

82.57 грн

Цукерки  Compliment Tiramisu 120г

Цукерки з молочного шоколаду з начинкою зі смаком Тірамісу..

43.43 грн

Цукерки Compliment Strawberry & Milk cream 123г

Цукерки з молочного шоколаду з полунично-молочною начинкою ..

43.43 грн

Цукерки   Compliment Hazelnut cream 122г

Цукерки з молочного шоколаду та пастою із фундука з хрусткою карамельною крихтою..

43.43 грн

Цукерки Compliment Truffle 120г

Цукерки з молочного шоколаду з начинкою із темного шоколаду зі смаком Трюфель, вершкового крему та бренді..

43.43 грн

Показано з 1 по 12 із 20 (всього сторінок: 2)

    ROSHEN пропонує різноманіття цукерок у коробках – з чорного та молочного шоколаду, з начинками та без. В асортименті, як класичні солодощі, що відомі не одному поколінню - “Київ вечірній” та “Стріла подільська”, так і нові смаки, але вже не менш відомі своїми особливими лікерними начинками із серії Roshen “Shooters”.

    Цукерки “Київ вечірній” вже давно стали солодкою візитівкою української столиці. Класичне праліне з подрібненим фундуком та цілим лісовим горіхом у шоколадній глазурі не залишить байдужими нікого. Особливе місце у галереї смаків ROSHEN займає колекція «Assortment», що поєднує чотири неповторні види цукерок у молочному та чорному шоколаді.

    "Chocolateria" від ROSHEN – коробка шоколадних цукерок для особливих моментів життя. Це вражаючий і смачний спосіб відзначити подію та подарувати незабутній досвід смаку. Серія цукерок “Сompliment”- це вишукані ласощі для себе і прекрасний подарунок для особливих людей. Розділіть яскраві моменти життя разом із ROSHEN. Коробка цукерок ROSHEN здатна додати святковості навіть в найпохмуріший день. Може бути як прекрасним доповненням до будь-якого подарунка, так і самостійним презентом.