Notice: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/roshen/data/www/storage/modification/catalog/controller/information/information.php on line 47 ТОВ «РОШЕН-ВОЛИНЬ» є офіційним дистриб’ютором продукції ТМ «Рошен» та ТМ «МРІЯ»
0
NEW YEAR

Про нас


ОФІЦІНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР ТМ ROSHEN

• Дистриб'ютор ТОВ «РОШЕН-ВОЛИНЬ»

• ТМ «ROSHEN»

• ТМ «МРІЯ»

• Кар'єра у нас та актуальні вакансії


ДИСТРИБ'ЮТОР  ТОВ «РОШЕН-ВОЛИНЬ»

ТОВ «РОШЕН-ВОЛИНЬ» є офіційним дистриб’ютором продукції ТМ «Рошен» та ТМ «МРІЯ».

З 2015 року ми займаємось продажем кондитерських виробів торгівельним точкам, мережам АЗК та кінцевим споживачам, а також реалізуємо торти ROSHEN у Волинській, Рівненській, Житомирській та частково Львівській областях. Наша компанія регулярно приймає участь у тендерах на поставку усього величезного асортименту нашої продукції разом з щорічно оновлюваною колекцією новорічних подарунків. Ми завжди пропонуємо клієнту не лише товар, але й якісний сервіс на всіх етапах.

На сьогодні, у нас уже понад 3000 постійних клієнтів.

Враховуючи тенденції сьогодення і потреби наших клієнтів, в 2020р. ми запустили ще й  інтернет магазин. В нашому інтернет магазині, можна легко й зрузно придбати всю продукцію  ТМ «Рошен» з будь якого куточка України, не затрачаючи час на пошук, навіть не виходячи з дому. Ми цінуємо кожного клієнта, готові постійно розвиватися та ставати кращими для вас.

Дякуємо, що ви з нами!
ЩО ЗАБЕЗПЕЧИЛО НАМ ТАКЕ ЗРОСТАННЯ ТА СТАБІЛЬНІСТЬ?

Наш успіх будується на головних принципах компанії:

• кваліфікований персонал (близько 50 професійних працівників). Наш персонал забезпечує швидке, якісне постачання що включає ефективний вклад кожного на всіх стадіях: від планування та отримання регулярних поставок необхідного товару від ДП «Кондитерська корпорація «Рошен», пошуку та активізації нових контрагентів, складського зберігання, що відповідає вимогам виробника, навантажувально-розвантажувальних робіт, організаційного, бухгалтерського, логістичного й кадрового забезпечення, та до транспортування й доставки вантажів клієнтам.

• широка матеріально-технічна база (офіси, складські приміщення, вантажний та легковий автотранспорт). Матеріально-технічна база ТОВ «РОШЕН-ТРЕЙД» гарантує Вам якісне обслуговування, якість товару та своєчасну доставку товару до Вашої торгівельної точки.

• контроль і якість на усіх етапах реалізації (від планування до транспортування). Наша компанія здійснює постійний контроль якості роботи наших працівників, моніторинг продаж у торговельній мережі та вивчення суспільної думки споживачів щодо продукції.

• широкий асортимент високоякісної продукції (понад 300 найменувань кондитерських виробів). ТОВ «РОШЕН ВОЛИНЬ» постійно слідкує за новинками ДП «Кондитерська корпорація «Рошен», щоб забезпечити постійне оновлення та підтримання повного асортименту кондитерських виробів, що якісно впливає на розвиток торгівельних точок наших клієнтів. «Солодкий знак якості» – це комфорт та впевненість кожного нашого клієнта.


ТОВ «РОШЕН ВОЛИНЬ» займається продажем виключно продукції торговельних марок «РОШЕН» та «МРІЯ»ТМ «ROSHEN»

Під власним «солодким знаком якості» ROSHEN ДП «Кондитерська корпорація «Рошен» виробляє понад 330 найменувань високоякісних кондитерських виробів (шоколадні і желейні цукерки, карамель, шоколад, печиво, вафлі, бісквітні рулети і торти) та є лідером національного ринку. Кондитерська корпорація Roshen в рейтингу найбільших світових виробників солодощів Candy Industry Top 100 за 2018 рік зайняла 25-е місце, з обсягом продажів - 800 млн. доларів. Серед усіх продовольчих компаній України, які увійшли до цього рейтингу, Корпорація "ROSHEN" зайняла почесне перше місце, що у черговий раз доводить її лідерство на ринку України, завойоване наполегливою працею. Корпорація "ROSHEN" внесла значний внесок у свій розвиток і в розвиток України.

Заснована у 1996 році на базі Київської фабрики ім. Карла Маркса. Кількість працівників – понад 10 000 людей. Загальний обсяг виробництва становить 450 тисяч тон у рік.

Близько 27% усіх вітчизняних солодощів виробляється на фабриках корпорації – Київській, Вінницькій та Кременчуцькій. З 2002 року продукцію під ТМ ROSHEN почала виготовляти Ліпецька кондитерська фабрика, а з 2006 року – Клайпедська кондитерська фабрика (Литва). У 2012 році запустилась ще одна сучасна фабрика у м. Вінниця. У 2013 році до складу корпорації увійшла кондитерська фабрика в Угорщині, яка виробляє кондитерські вироби під ТМ «Bonbonetti».

Київська кондитерська фабрика ROSHEN спеціалізується на виробництві шоколадної продукції (шоколадних цукерок, плиточного шоколаду) та бісквітної продукції. На сьогодні асортимент підприємства нараховує більше 300 найменувань кондитерських виробів, серед яких шоколад, цукерки, торти, печиво,Корпорація ROSHEN встановила на фабриці сучасне європейське обладнання

• комплекс швейцарського обладнання для виробництва шоколадних мас;

• відливні та пакувальні німецькі лінії для виробництва плиточного шоколаду;

• італійську лінію з виробництва шоколадних плиток із начинкою (шоколадних батончиків);

• автоматизований комплекс німецького обладнання з виробництва цукерок із рідкими начинками, з вишнею та без;

• італійські лінії з виробництва шоколадних цукерок із різними видами начинок: кремовою, праліновою, з цілим та подрібненим горіхом чи без нього, хрусткими шариками та ін.;

• німецько-італійські лінії з виробництва шоколадних цукерок із різними видами начинок методом «One-Shot» та «Triple-shot»;

• італійську лінію з виробництва двошарового печива із кремовою начинкою.

Вінницька кондитерська фабрика ROSHEN спеціалізується на виробництві вафельної і желейної продукції, глазурованих шоколадно-вафельних тортів, пористих шоколадних плиток. Крім того Вінницька фабрика випускає бісквітну продукцію, карамель, шоколадно-пралінові, глазуровані та збивні цукерки із різними смаками.

На сьогоднішній день Вінницька кондитерська фабрика входить до п'ятірку найбільших кондитерських підприємств України. На сучасному потужному обладнанні випускається більше 100 найменувань кондитерських виробів, а загальний обсяг виробництва складає більше 100 тис. тонн у рік.

Кременчуцька кондитерська фабрика ROSHEN орієнтована на виробництво карамельної продукції. Всього в асортименті підприємства більше 30 найменувань продукції – льодяникова, аєрована, відливна карамель з різними начинками. Корпорація ROSHEN встановила на фабриці високоякісне обладнання, що не має аналогів в Україні.

Клайпедська кондитерська фабрика ROSHEN спеціалізується на виробництві карамельної продукції – льодяникової карамелі із начинками та без них, унікальної «hand-made» карамелі типу «Рокс». Асортимент продукції нараховує біля 20 найменувань.

Bonbonetti Choco Kft. – це один з провідних кондитерських виробників та одна з найбільших фабрик з виробництва шоколаду в Угорщині. Фабрика випускає відомий на європейському ринку шоколад Tibi, пралінові цукерки з вишнею Cherry Queen, різдвяні набори Bonbonetti Christmas, популярні драже Francia Dragee та Dunakavics, і розробляє нові серії шоколаду під ТМ Bonbonetti. Майже 150-річна експертиза, досвід та технологічні ноу-хау виступають гарантією виробництва продукції високої якості.

Виробничі об'єкти ДП «Кондитерська корпорація «Рошен» сертифіковані відповідно до вимог міжнародних стандартів якості та безпеки продуктів харчування ISO 22000:2005. На підприємствах Корпорації працює система управління якістю, яка відповідає вимогам ISO 9001:20015, та система управління безпечністю харчових продуктів, яка відповідає вимогам стандарту ISO 22000:2005, що підтверджується наявністю у кожної із фабрик Корпорації сертифікатів відповідності.

Всі кондитерські фабрики корпорації ROSHEN забезпечені обладнанням для моніторингу контролю якості продукції та відповідних досліджень. Розробкою технологій та запуском високоякісних кондитерських виробів займаються спеціалісти, які пройшли атестацію та навчання у спеціалізованих іноземних центрах.

Представлені на ринку кондитерські вироби виготовлені за найсучаснішими технологіями. Експлуатація сучасного високовиробничого обладнання, чітке дотримання технології виробництва, використання виключно високоякісної сировини та матеріалів, що застосовуються при виробництві кондитерських виробів є запорукою головних переваг продукції ТМ «Рошен». У червні 2014 року розпочав свою виробничу діяльність ПАТ «Вінницький молочний завод «Рошен», який є основним постачальником сировини для фабрик ROSHEN. У 2016 році ПАТ «Вінницький молочний завод «Рошен» почав поставки до ЄС.

У червні 2017 року Вінницький молочний завод «Рошен» отримав право експорту молочної продукції до Китаю.

Уся продукція, що випускається фабриками корпорації перевозиться на розподільний центр (РЦ) ROSHEN, який розташований в ПГТ Яготин (80 км від Києва). Це сучасний РЦ, побудований за європейськими стандартами і оснащений новітнім устаткуванням.

Звідси продукція доставляється дистриб'юторам, філіям, розташованим в Україні і за кордоном. Загальна площа комплексу складає 60 000 кв. м. з них площа складських приміщень - 57 000 кв. м. Загальна місткість до 45 000 тонн, з яких 20-25 000 тонн продукції і 20 000 тонн сировини.


Логістичний комплекс ROSHEN - це

• поліпшені умови зберігання продукції;

• оптимізація постачань продукції;

• ідеальні умови для зберігання сировини;

• мінімальні затримки продукції на складі.


Логістичний центр корпорації "Roshen" є універсальним інноваційним логістичним комплексом, еталонним для всіх галузей промисловості, що використовують палети для складування своєї продукції. Досвід створення в Яготині логістичного центру може бути прикладом для низки національних компаній.

Продукція ТМ "Roshen" представлена в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі, країнах Кавказу, Середньої Азії, Німеччині, США, Молдові, Ізраїлі, Литві та інших країнах.

Детальніше з інформацією щодо ДП «Кондитерська корпорація «Рошен» Ви можете ознайомитись на офіційному сайті: roshen.com

ТМ «МРІЯ»

ТМ «МРІЯ» стала відомою численній аудиторії з 1996 року. На даний час виробничі потужності знаходяться у старовинному місті Чернігові (ПАТ «Укроптбакалія»). Підприємство виготовляє спеції і прянощі, кулінарні добавки, приправи, а також десерти та желе.

ТМ «МРІЯ» - це світ смаку і аромату. «Якість і доступність» - це основний девіз ТМ «МРІЯ». Наша продукція приємно порадує кожного покупця, який належним чином оцінить наші старання. Наша продукція користується величезною популярністю і це тішить і ще раз доводить, що ми усе робимо правильно, сповнені нових ідей, щоб Вас дивувати і радувати. Якісна сировина, високий контроль готової продукції, новітнє європейське устаткування, професійна команда - все це ТМ «МРІЯ».

Продукція фасується на сучасному чеському устаткуванні, де застосовуються передові технології. Використовується краща імпортна і вітчизняна сировина, яка проходить суворий вхідний контроль якості. На італійському устаткуванні фасуються спеції і прянощі - перець, паприка, гвоздика, коріандр, а також приправи. У 2010 році відкрилась нова лінія з виробництва і фасовки спецій.

Детальніше з асортиментом продукції ТМ «МРІЯ» та іншою інформацією щодо світу спецій Ви можете ознайомитись на офіційному сайті: spices-mriya.com.ua


КАР'ЄРА У НАС

Бажаєте долучитись до нашої команди та професійно зростати в компанії найсолодшого виробника країни?

Надсилайте нам резюме на електронну адресу: roshen2015volyn@gmail.com

Детальніше про актуальні вакансії за посиланнями нижче:

• Торгівельний представник

• Водій-експедитор