0
NEW YEAR

Цукерки в коробках

Цукерки Київ Вечірній Gold 132г

Класичне праліне з подрібненим фундуком та цілим лісовим горіхом у шоколадній глазурі. Святкова серія...

101.18 грн

Цукерки Київ Вечірній Gold 176г

Класичне праліне з подрібненим фундуком та цілим лісовим горіхом у шоколадній глазурі. Святкова серія...

149.56 грн

Цукерки Київ Вечірній Gold 352г

Легендарні цукерки Київ Вечірній новорічна серія Gold. Класичне праліне з подрібненим фундуком та цілим лісовим горіхом у шоколадній глазурі..

228.76 грн

Показано з 13 по 15 із 15 (всього сторінок: 2)

    ROSHEN пропонує різноманіття цукерок у коробках – з чорного та молочного шоколаду, з начинками та без. В асортименті, як класичні солодощі, що відомі не одному поколінню - “Київ вечірній” та “Стріла подільська”, так і нові смаки, але вже не менш відомі своїми особливими лікерними начинками із серії Roshen “Shooters”.

    Цукерки “Київ вечірній” вже давно стали солодкою візитівкою української столиці. Класичне праліне з подрібненим фундуком та цілим лісовим горіхом у шоколадній глазурі не залишить байдужими нікого. Особливе місце у галереї смаків ROSHEN займає колекція «Assortment», що поєднує чотири неповторні види цукерок у молочному та чорному шоколаді.

    "Chocolateria" від ROSHEN – коробка шоколадних цукерок для особливих моментів життя. Це вражаючий і смачний спосіб відзначити подію та подарувати незабутній досвід смаку. Серія цукерок “Сompliment”- це вишукані ласощі для себе і прекрасний подарунок для особливих людей. Розділіть яскраві моменти життя разом із ROSHEN. Коробка цукерок ROSHEN здатна додати святковості навіть в найпохмуріший день. Може бути як прекрасним доповненням до будь-якого подарунка, так і самостійним презентом.